Co se momentálně děje u Falling In Reverse??

7. dubna 2017 v 18:49

Dnes oficiálně vyšlo nové album Falling In Reverse "Coming Home"!

Svět ale obletěla i jedna další "novinka". Fanoušci i nefanoušci FIR horlivě diskutují nad současným drbem, že kapelu opustil bubeník Ryan Seaman.
Kapela doposud nic oficiálně nepotvrdila, ale mnoho nasvědčuje tomu, že tento drb nevznikl jen tak a spousta "důkazů" podporuje teorii, že Ryan opravdu již není členem kapely.

Jak to všechno vlastně začalo..?
Současný hlavní kytarista FIR - Christian Thompson, během svého živého vysílání na Instagramu odpověděl na otázky fanoušků, kteří se ptali na Ryana, něco ve smyslu "On už není v kapele".
Dle drbů se Ronnie a Ryan nemohli shodnout na dosti věcech, což nakonec vedlo k Ryanovu odstoupení z kapely. Mnoho fanoušků danou věc komentovalo tím, že byli svědky toho, že Ryan během posledního turné FIR nevypadal šťastně a jeho chování bylo naprosto odlišně od "starého dobrého Ryana, který neustále žertuje a má úsměv na tváři". Turné Rest In Space bylo rovněž předčasně ukončeno, z čehož plyne, že zcela jistě něco nebylo v pořádku. Aby toho nebylo málo, po konci turné se členové FIR vrátili na sociální média a začli se znovu "sledovat", což se ovšem nestalo v případě Ronnieho a Ryana. Ryan dokonce ani nijak nepodporuje vydání nového alba či videoklipu k písni "Coming Home".
Ryan bez oficiálního vyjádření, jak je to s ním a FIR, už ohlásil účast na květnovo-červnovém turné s kapelou Icon For Hire.
Není tedy divu, že spousta lidí věří v pravdivost tohoto drbu.
Kromě starostlivých fanoušků se také objevují i fanoušci a haters, kteří na účet Falling In Reverse vtipkují.
Různě po sociálních médiích můžeme zahlédnout komentáře vztahující se na skutečnost, že více než kapelu jako celek, lze spatřovat jen Ronnieho - ve videoklipu ke skladbě Coming Home je pouze Ronnie, na profilovém obrázku na Facebooku je také jen Ronnie + nespočet propagačních fotek na Coming Home je s Ronniem a ne s celou kapelou. Na internetu tak narazíte např. na komentáře "Ronnie Radke - Coming Home feat. Falling In Reverse", "Ronnie Radke and The Rest", "Radke In Reverse" + velmi časté přirovnávání FIR k Panic! At The Disco.
Fanoušci tak všude píší komentáře a ptají se "Co se to u FIR děje??"

Na oficiální vyjádření si ještě musíme počkat, jestli tedy nějaké vůbec bude, ale pokud ne, tak vše ukáže čas.
Hned zítra (8.4.2017) se má kapela zúčastnit akce Hot Topicu a všichni netrpělivě čekají, v jaké sestavě se zde FIR objeví.
Zatím si každý věřte čemu chcete a užívejte si nové album :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama