Coming Home je píseň, jakou chtěl Ronnie Radke vždy složit

22. března 2017 v 20:12 | (R) |  Rozhovory

"Obvykle to lidé s písněmi vzdají a pokračují dál, ale já to z nějakého důvodu nedokázal udělat."

Titulní skladba připravovaného alba Falling In Reverse "Coming Home" by mohla být nejdůležitější písní, kterou Ronnie Radke kdy napsal. Je to silně osobní skladba, která se v jeho mysli tvořila roky.


"Ta píseň je jako Jurský Park," žertuje Radke. "Tvořila se roky. Jim trvalo dlouho vytvořit ten film a mě opravdu dlouho trvalo složit tuhle skladbu tak, aby vyhovovala." Nakonec mu trvalo dva a půl roku nahrát tu skladbu tak, jak si ji vytvořil ve své hlavě. Pokaždé, když tu píseň nahrál, nesplňovalo to jeho představy. "Nikdy jsem to s tím nevzdal. Obvykle to lidé s písněmi vzdají a pokračují dál, ale já to z nějakého důvodu nedokázal udělat."

"Obvykle je producent tím problémem, protože nerozumí tomu, co se snažím vytvořit," říká. Ale když na tom pracoval se svým spolubydlícím a novým spolu-skladatelem, Tylerem Smythem z kapely Dangerkids, skladbu dali dohromady. Smyth je studentem všech typů hudby, včetně popu, který si našel cestu do nitra "Coming Home".

"Ta skladba je o mojí dceři a jak s ní nejsem," přiznává Radke. Willow Grace Radke nevídá svého otce tolik, jak by si táta přál. Radke poukazuje na to, že kvůli jeho práci a dalším okolnostem, je složité trávit čas se svou tři a půl letou dcerou.
Ale jeho tvrdá práce se vyplatila: dle Radkeho, Epitaph Records byli tak nadšení z dané skladby, že navrhli, že album by mělo sdílet stejný název. Vydání Coming Home je naplánováno na 7. dubna.
Zdroj: KROQ.CBSLOCAL.COM|ODTHE WORLD FAMOUS KROQ

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama