Metalshop - Vánoční soutěž

1. prosince 2015 v 16:36 |  Akce


Vánoční soutěž s Metalshopem!


Vánoce se opět blíží
a stejně jako loni i tento rok nerozdává dárky jen Ježíšek, ale i Metalshop.cz!Metalshop má momentálně v nabídce 24 produktů od Falling In Reverse, jak se sami můžete přesvědčit zde: FIR na Metalshop.cz, tudíž je z čeho vybírat, pokud nevíte co pod stromeček.
Mimo fakt, že si cokoliv můžete sami objednat třeba hned teď, máte díky Vánoční soutěži s Metalshopem možnost jedno z FIR triček vyhrát! Vše, co musíte udělat pro to, aby jste do soutěže byli zařazeni, je správně odpovědět na naši soutěžní otázku a odpověď spolu s Vašimi kontaktními údaji nejpozději do 15. prosince do 18:00 hod. zaslat na náš email: fallinginreverse@email.cz
Po té vylosujeme jednoho šťastného výherce, který od Metalshopu získá triko Falling In Reverse.

Soutěžní otázka zní:
Falling In Reverse doposud vydali 3 alba. Jacky Vincent, dnes již bývalý hlavní kytarista, nahrál všechny kytarová sóla ke všem skladbám na všech albech kromě jedné písně. Jak se písnička, ve které se na kytarovém sólu spolu s Jackym podílel i kytarista Rusty Cooley, jmenuje?
A: Raised By Wolves
B: Rolling Stone
C: Born to Lead
D: Just Like You


Odpověď na soutěžní otázku spolu se svou adresou (= jméno, přijmení, bydliště) pošlete na e-mail: fallinginreverse@email.cz

Do předmětu e-mailu, prosím, uvěďte "Vánoční soutěž".

Deadline: 15. prosinec, 18:00 hod.

Každá osoba se smí zúčastnit pouze jednou a veškeré e-maily bez požadovaných údajů, které chceme hlavně pro zabránění podvodů, nebudou do soutěže zařazeny.


Těšíme se na Vaši účast a přejeme hodně štěstí při soutěžení! :)
Metalshop na Facebooku: www.facebook.com/metalshop


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama