Falling In Reverse kytarista opouští kapelu

30. října 2015 v 23:46 |  Novinky
Falling In Reverse kytarista Jacky Vincent v dobrém odešel z kapely, aby se mohl soustředit na svou sólo kariéru. Vincent hrál na všech třech albech kapely: The Drug In Me Is You (2011), Fashionably Late (2013) a Just Like You (2015).
Oficiální oznámení kapely, odhalené speciálně pro Alternative Press, si můžete přečíst níže.Falling In Reverse oznámili, že Jacky Vincent odchází z kapely, aby se soustředil na svou sólo kariéru.
Ronnie Radke řekl: "Pamatuju si, jak jsem poprvé potkal Jackyho, vyšel jsem z vězení a on tam nadšeně čekal. Bez pochyb jeden z nejlepších kytaristů, jaký kdy žil. A jeden z nejopravdovějších (ve významu, že není falešný člověk) lidí, jakého jsem kdy potkal. Nepřeju mu nic jiného, než to nejlepší. Mám tě moc rád Jacky."

Jacky Vincent zmiňuje: "Nemůžu dostatečně vynaděkovat Ronniemu, Derekovi a Ryanovi za posledních 5 let. Nejspíš se už nikdy ve svém životě nebudu tak moc smát. Jsem hrdý, že jsem hrál s takovými skvělými hudebníky a nesmírně mi bude chybět s nimi jezdit na turné. Navždy budu vděčný, že jsem zažil, co jsem zažil s Falling In Reverse a jsem velmi šťastný, že jsem žil, o čem jsem snil, že budu dělat po tak mnoho let. Fanouškům - rád jsem vás všechny potkal. Nechávám si tak moc vašich dárků a dopisů, jak jen můžu, a všechny pro mě moc znamenají. Děkuju vám za všechno."
Rozchod proběhl přátelsky a všichni spolu vychází dobře.

Všechny nadcházející koncerty se odehrají tak, jak bylo naplánováno. (počínaje 4. listopadem)

Radke nekomentoval, kdo nahradí jeho místo, jinak než tím, brzy představí skvělého nového shreddera na pozici hlavního kytaristy. Fanoušci budou muset přijít na následující koncerty, aby toho nového záhadného muže potkali, na Supervillains Turné s Attila, Metro Station plus Assuming We Survive a The Christmas Vacation Turné s Atreyu, From Ashes To New plus Assuming We Survive.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama