Just Like You - poděkování

15. srpna 2015 v 18:16 |  JUST LIKE YOU
Ronnie Radke:
Rád bych poděkoval mým oddaným fanouškům, vy jste tím důvodem, proč jsem pořád tady po tak mnoho let. Rád bych poděkoval mému tátovi, že mě ve všem podporuje. Rád bych poděkoval mé kapele: Ryanovi, Derekovi a Jackymu. Rád bych poděkoval mé nahrávačce Epitaph Records. Panu Brettovi, že ve mě věřil. Johnu Youngmanovi a Marku Mercadovi z Fly South Music Group, Daveu Shapirovi. Věnuji toto album mému bratru Anthonymu Jamesi Radke, ať odpočíváš v pokoji. Willow Radke, vždy tě budu milovat, bez ohledu na to, co se stane.

Jacky Vincent:
Děkuju mé rodině, že tu vždy je. Rorymu, že mi dává sílu. Přátelům a milovaným, Crystal, Barrymu, Trentonovi, Joeovi, Lukemu, Samovi, Daveovi. Mé kapele: Ronniemu, Derekovi a Ryanovi. Každému tam doma, vy víte, kdo jste. Našemu týmu. Captain Davey Jonesovi, Rogeru Brownovi, Connoru Montgommery, Daveu Athinsonovi, Kevinu Puigovi. Epitaphu, Brettovi, Sue a Mattovi. Mikeu Varneyovi a Shrapnel Records. Dean kytarám, Joshovi, Elliotovi. Fret 12, Timu Tournierovi, Chucku Brueckmannovi a Edu Knigge Evh Amps, EMG trsátkům. Děkuji všem fanouškům.

Ryan Seaman:
Rád bych poděkoval mým vždy tak podporujícím rodičům Bobovi a Gayle, nic v mém životě by bez vás nebylo možné a byl bych ztracen, miluju vás celým svým srdcem. Mé podporující přítelkyni Jenně Fowler, že se se mnou všechny ty roky potýká a vždy tu pro mě je, moc tě miluju. Díky Ronniemu, Jackymu a Derekovi za tu divokou jízdu a zábavné časy, kterých bude ještě víc, mám vás rád! Našemu úžasnému týmu: Davidu Ryanovi Jonesu, že je nejoddanější na našich cestách, Connoru Montgomery, Davidu Atkinsonovi, Ronniemu Kimballovi, Kevinu Puigovi, Jesus Avalosovi, Ronniemu gardnerovi. Fajn lidem v Mates, Fly South Music Group - Johnu Youngmanovi a Ryanu Binghamovi. Epitaph Records - Sue Lucarelli, Mattu McGreevy, Jeffu Abarta, Johnu Berrescia, Brettu Gurewitz. Mým podporovatelům - Chrusi v Meinl, Geoffu v Truth, Benu a Joeovi a Vic Firthovi, Angie a Adamovi z Remo. Lise Johnson, Ryanu Downeyovi, Mikeovi Shea, JR Wasilewskimu, Mikeu Herrera, Jayovi Skorownek, Duffs, B Layovi. Elvisovi a Jeffu za to, že jsou nejlepší ve svém řemeslu! Charlesu Kallaganovi, každému z SLC - Broship a DE crew. Warped Tour a personálu a všem mým přátelům, kteří tu pro mě byli když jsem byl na dně a mimo a musel sebou prásknout na vaši podlahu, když jsem byl hudebníkem na cestách; udělali jste mě kým dnes jsem. Tahle je pro vás!

Derek Jones:
Děkuju za všechno Ronniemu, Jackymu a Ryanovi, jste skvělí! Díky mé rodině, že je vždy za mnou, děkuju Mikeovi z charvel, že mě dá vždy dohromady! Díky každému, koho jsme kdy měli v týmu a dělali turné snadnější, díky Ernie ball a sit strings, znovu - děkuju Taco Bell
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama