Falling in Reverse členové Ronnie Radke a Jacky Vincent mluví o turné, fanoušcích + víc

20. února 2013 v 19:58 |  Rozhovory


Jestli 2012 byl nějaký náznak pro budoucnost Falling In Reverse, pak 2013 by měl být neuvěřitelný rok. S jejich debutovým albem 'The Drug In Me Is You' měli velký úspěch, nemluvě o tom, že minulý rok hráli na hlavním pódiu Warped Tour a jeli vlastní turné po Spojených Státech. Pro Falling In Reverse není žádná zastávka, jelikož nedávno oznámili turné s Hollywood Undead.
..VÍCE V CČ


Loudwire se nedávno sešel s frontmanem Ronniem Radke a kytaristou Jackym Vincentem a ti dva mluvili o tom, jaké to je být na cestách, o úspěchu skupiny, zajímavých událostech s jejich oddanými fanoušky a mnoho víc.


Sešli jsme se s vámi minulé léto na Warped Tour. Máte raději tyto velké festivaly nebo menší show?
Jacky: Mám rád oboje, ale když dělám hodně show na festivalech, jako je Warped Tour, líbí se mi den volna. V polovině turné jsme zahráli jednu show jinde a bylo úžasné být v klubu, takže se mi líbí to mixovat.
Ronnie: Mám rád (klubové) turné, protože (naše) show jsou (teď) na větších místech a začíná to vypadat jako davy na Warped Tour a jsme hlavními hvězdami. Mám rád tohle prostředí, protože je to spíš zaměřeno na nás, jak na ty celé skupiny lidí.

Na jakém jednom místě (země/město/akce) byste chtěli vystupovat a ještě jste nedostali tu šanci?
Ronnie: Chci jet do Spojeného království, na čemž se pracuje, chci jet do Austrálie, chci projet celý svět - projedem, stane se to.

Jaké věci se vám na tourování líbí a jaké rádi nemáte?
Jacky: Chybí mi má postel.
Ronnie: Líbí se mi na tom všechno, kromě hloupých lidí.

Vaše videoklipy jsou velmi zábavné, kdo je jejich stvůrcem?
Ronnie: Většinu jsem dal dohromady já - jsem to já a mé hudební vydavatelství, hudební vydavatelství se do toho taky vkládá hodně. Majitel mého hudeb. vydavatelství, Brett, já a on se navzájem přiživujeme na nápadech toho druhého a vznikne z toho vtipná, komediální věc.

Jaké byly zážitky z natáčení 'Good Girls Bad Guys'?
Jacky: Bylo to cool, musel jsem hrát na střeše, takže jsem musel vyšplhat na střechu a udělat tu scénu. Bylo těžké udržet vážnou tvář, byla to sranda, všechny klipy byly sranda. Teď to zní opravdu hloupě, ale pokaždé, když děláme video, musím vstávat super brzy [směje se], takže si nikdy moc nepamatuju ten proces natáčení.

Nejvtipnější věc, kterou doposud nějaký fanoušek udělal nebo řekl?
Jacky: Bylo tu tolik věcí. Jedno děcko bylo opilé a vběhlo do našeho autobusu a řeklo, že pracuje pro pořadatele [směje se], jen proto, že se s námi chtěl setkat.
Ronnie: Jedna holka v Utahu udělala nápis "Nech mě Ti ho v*kouřit." Udělala si čas, aby zašla do Walmartu, koupila velký plakátový papír a fixu a napsala tiskací písmena, ne malý tiskací písmena. Bylo jí nejspíš tak 17, příliš mladá. Nechápu, jak se jí podařilo s tím proklouznout z domu, leda že by to jejím rodičům bylo jedno.
Jacky: Její otec na to "Běž je dostat."

Ačkoli tourujete pro podpoření vašeho debutového alba, jak to vypadá s vaším novým materiálem?
Ronnie: Řekněme, že lidi budou naprosto šokováni, až to uslyší, ztratí rozum. Není jak jinak to popsat, dokud to neuslyšíte.


Když se můžete usadit a vychutnat si finanční část vašeho úspěchu, na čem nejraději utrácíte?
Ronnie: Auta, koupím si Bentley, mám Escalade a on má rád kytary - žádná slovní hříčka, on má tak 10 kytar.
Jacky: Jo, ale neplatím za ně. Jo, jsem prostě.. jsem hamoun.
Ronnie: Mám rád oblečení a boty, rád nakupuju - Jsem chlap, ale miluju boty. Jsem posedlý nakupováním - mám problém, skutečný problém, je to mnohem lepší, než hodně problémů, které bych mohl mít. Kupuju oblečení a video hry - skutečně jsem dřív zašel do Trash & Vaudeville (v New York City) a koupil jsem si spoustu oblečení.


Překlad: FIR CZ
Zdroj: http://musicmoviesnews.com
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama