AP - Nové album FIR

20. ledna 2013 v 13:05 |  Rozhovory


Milován nebo nenáviděn, tohle jsou jediné způsoby, jakým budou lidé mluvit o Ronniem Radke. (více v CČ)Není divu, že zpěvák Falling In Reverse toho má hodně co říci o nadcházejícím albu jeho kapely. Drug In Me Is You, 2011, bylo hodně o jeho bývalých spoluhráčích, drogové závislosti a stoupání Radkeho na vrchol.
Po více než roce tourování, milionů zhlédnutí na YouTube jsou FIR odhodláni vrátit se s druhým albem, které zpěvák popisuje jako "futuristické", "více znějící" a "na další úrovni". Hlavní vliv na Radkeho měl rap, ale ve skupině můžete slyšet směs popové melodie, agresivního metalcoru, tvrdého rocku a osmdesátých let, opět s náležitými texty o triumfech a tragédiích, které následovaly po debutovém albu.
"Některé písně jsou o tom, že zvítězím, překonám překážky bez ohledu na to, jaké jsou," říká. "Na albu jsou také vzkazy věnované všem, kteří o nás mluvili hovadiny, jako ´jste ohraní´ a takové věci". Hudebně Radke popisuje album jako dosud nepojmenované, kde se Falling In Reverse snaží najít svou identitu.
"Hledáme náš styl", říká, "je to jako když Underoath nahráli Define the Great Line (páté album této skupiny, pozn. překl.) a všichni řekli: ´Jo, to je jejich styl´".

Překlad: FIR CZ
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama