The Daily Tetz - Rozhovor s Ronem

25. listopadu 2012 v 18:51 |  RozhovoryThe Daily Tetz

Rozhovor s Ronniem Ficarrem z Falling In Reverse

Řekni nám jak jsi se dostal k hudbě..
Narodil jsem se a byl vychován v Rochesteru, ve státě New York, chodil jsem na Penfieldskou střední. Svou první show jsem hrál v Penny Arcade, byl jsem hlavní hvězdou Water Street Music Hall a dostal jsem své první vystoupení v rádiu WBER. Jsem tak hrdý, že pocházím z tak skvělého a talentovaného města, až se na svátky dostanu domů, to, co udělám jako první, bude, že si dám Garbage Plate! :D *jídlo*

Jak jsi se dostal k Falling In Reverse?
Dostal jsem se k Falling In Reverse skrz mého bubeníka Ryana Seamana, byli jsme spolu ve skupině u Epitaphu, která se jmenovala I Am Ghost, ještě předtím jsem Ryana potkal během Warped Tour v roce 2002, když jsem hrál se svou skupinou z Rochesteru, jmenovala se Third Estate. Po odchodu basáka FIR mě Ryan kontaktoval a udělal jsem konkurs přes Skype a dostal jsem práci!
(Více v CČ)


Jaký druh hudby posloucháš, když jste na cestách?
Vždy jsem byl obrovský fanoušek Green Day a rockoval jsem si na tu novou desku UNO! A právě jsem získal DOS! Nemůžu se dočkat, až vyjde TRE!
V jakém městě nejraději hraješ?
Mám pár oblíbených měst, New York City, LA, Orlando, a v Austinu je vždycky dobře. V Rochesteru jsme ještě nehráli, ale rád bych.
Kde vidíš skupinu za 3 roky?
Za tři roky vidím skupinu hrát v arénách a dělat světové turné, právě jsme získali titul Umělec roku od časopisu AP, a to jsme skupinou jen po jeden rok a tourujeme s naší první deskou, takže se nemůžu dočkat, až uvidím, kam se dostaneme za tři roky.
Jaký je tvůj nejtrapnější zážitek, který se ti stal na pódiu?
Můj nejtrapnější zážitek na pódiu je, jak jsem spadl na zadek uprostřed výskoku před tisícem lidí v Detroitu, dost špatně jsem si pochroumlal koleno a trochu se začervenal, ale nevynechal jsem jediný tón.

Překlad: FIR CZ
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama