Rozhovor Ronnieho s The Rolling Stone

10. listopadu 2012 v 14:55 |  RozhovoryRozhovor Ronnieho s The Rolling Stone

Frontman Falling In Reverse jde z vězení na hlavní stage Warpedu.
Většina mladých kapel by skákala, kdyby měli příležitost hrát významné turné jako Warped, dobře zavedený letní "zájezd" s oddanou fanouškovskou základnou a historií umělců zahrnujících Bad Religion, No Doubt, Sublime, Blink-182 a Pennywise.

Ale tento rok, hraní na hlavním pódiu může pro Falling In Reverse frontmana Ronnieho Radke znamenat více, než by kdokoli dokázal pochopit. "Mé první skutečné hraní /na Warpedu/ bylo v roce 2006, a 2007 byla veškerá věc. Bylo to uprostřed boje v případu, kdy se řešilo, zda půjdu do vězení, tak jsem létal zpět k soudu, a pak zase zpět na Warped Tour hrát. Stejně jsem ale skončil ve vězení" říká Radke Rolling Stonu.

(Více v CČ)

Bývalý frontman Escape The Fate, Radke, strávil ve vězení dva a půl roku. Během svého pobytu v Las Vegas se v květnu 2006 zúčastnil jedné hádky, která nakonec vyústila v zastřelení osmnáctiletého Michaela Cooka. I když Radke nebyl ten, co vystřelil, byl obviněn z trestného činu a odsouzen k pěti letům podmínečného trestu; a roku 2008 byl za porušení podmínky poslán do vězení, protože nedorazil na schůzku se svým kurátorem.

Společně s jeho soudím případem, drogama a ostatními problémy, Radke připouští, že hned ze začátku svého působení na Warpedu s Escape The Fate byl potížista. Ale minulý rok ho zakladatel a propagátor Kevin Lyman přivítal zpět, a nechal Radkeho zapomenout na minulost. "Šel přímo ke mně a říká ´Gratuluji k první Warped tour,´" vzpomíná Radke. "Řekl jsem, ´Huh? Jak to myslíte? Já už tu dřív byl´. ´Ne, gratuluji k Vaši první Warped Tour. Jinými slovy, tady je Vaše druhá šance´".
Lyman se vidí jako poradce pro účinkující jako je Radke. "Já nesoudím, co tyhle děcka dělají. Myslím, že je můžu trošku vést, pomoct jim vyvarovat se některých chyb, který možná zabily pár mých přátel," řekl pro Rolling Stone.

Pro důvěru, kterou mu Lyman a další prokázali, Radke slibuje, že je novým člověkem. "Teď se na turnéch držím. Nechodím na párty, nepiju, nekouřím, neberu drogy. Je to čistý autobus. Nikdo nemá dovoleno do autobusu nosit pití." říká. "Tak to je, když máte opravdovou tendenci dostat se do potíží - máš problém, protože jsi ožrarej a děláš něco hloupýho. Předcházím tomu, můžu čistě myslet v situacích, který mohou být stresující a dostat mě do průšvihu."

Lyman byl v minulosti poctěn MusiCaresem, za svou pomoc organizaci, která se mimo jiné, věnuje i střízlivosti hudebníků. Takže Radke by měl mít dobrou podporu přímo na Warpedu. A uvědomuje si, že v poslední době, je hodně střízlivých hudebníků. "Myslím, že střízlivý je nová černá. Je to teď cool. Snažím se z toho udělat cool věc," říká. "Věříval jsem v to, že se opiješ a jdeš na pódium. Myslel jsem, že to je cool, protože mý idolové to tak dělali. Ale zjistil jsem, že to těžko bude způsob, jakým se to má dělat. Je lepší mít hlas bez stop alkoholu z předchozího večera. Snažím se jít příkladem. Nejsem Pan Bezva-Dobrý nebo tak, ale nejsem hloupý."

Vystupování na hlavní scéně, kde budou Falling In Reverse hrát po boku The Used, Taking Back Sunday, All Time Low, Anti-Flag, Yellowcard a dalších, bude pro kapelu nevšedním vyvrcholením debutu tohoto roku. Jejich první album The Drug In Me Is You se dostalo na 19. místo v hitparádách a v posledním roce značně cestovali *za účelem koncertů * .

"Album vzlétlo a my jsme do teď vyprodali každý místo," Radke říká. Po tom všem, čím si prošel, je to návrat, kterému ani on sám nemůže uvěřit. "Dostal jsem se z vězení před rokem. Proto se tak stalo - právě jsem koupil nový Escalade * = auto* a dům, vše během jednoho roku." říká. "Tohle je všechno, co jsem vždycky chtěl, vždycky".


PŘEKLAD : FIR CZ (R)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama