Rozhovor Loudwire s Falling In Reverse

10. listopadu 2012 v 19:44 |  RozhovoryROZHOVOR LOUDWIRE S FALLING IN REVERSE

Můžete mi říct něco o vašem nedávném singlu "I'm Not a Vampire" z hudební a textové stránky?

Jacky Vincent: Hudebně, je to Ronnieho nápad z vězení, v jeho hlavě a první věcí, kterou jsme o tom věděli bylo, že má vymyšlený bubny.
Ronnie Radke: Máme to od Muse, pochytil jsem to ve vězení, kde jsem tento hit od Muse poslouchal, je to tak dobrý, ten míchaný rytmus. Lidi v našem žánru tento rytmus už nedělají, nikdy to neuslyšíte v našem žánru, tak jsem prostě do toho chtěl přidat trochu vzplanutí. Text je o drogách a mých problémech s drogama v minulosti a o způsobu dívání se na to jako "podívej se, jak dobře vypadám" nebo cokoliv. Je to jako raperův styl pohledu na věci.
(Více v CČ)


Ronnie, když jsi byl uvězněn, jaký druh hudby jsi poslouchal?

RR: Katy Perry, Eminem, opravdu jsem neměl nic víc. Byla to jen pop kultura kvůli naší TV. Měli jsme TV a rádio, CDéčka byly příliš těžko k dostání, takže to byli Muse, Lady Gaga, Katy Perry.
Z pohledu skupiny, jak bys popsal zkušenosti z velkých festivalů jako Warped Tour, setkávání se s dalšími skupinami a věci jako tohle?

RR: Je to jako střední škola.
JV: Je to jako jídelna a ty čekáš v řadě, ale těmi školáky jsou ostatní skupiny.
RR: Máš sportovce u jednoho stolu, máš ňoumy u jinýho stolu indie rockerů, máš gothic punk děcka u jednoho stolu a máš skupinku roztleskávaček u dalšího stolu, tohle všechno Warped Tour kombinuje. Pak máš metalový děcka, co rozstřílí střední u dalšího stolu, Jehňátko Boží.

Kdo jsou sportovci?

RR: Armáda, jako A Day To Remember fanoušci, přitáhnou si kámoše z armády a začal jsem si všímat, že je přitahujem taky.
JV: S první tour to byly většinou děcka a teď jsem začal vidívat hodně chlápků, jakože armádních hardcore chlápků. Mou oblíbenou věcí je vidět starý rockery rockovat.
RR: Nebo malý děcka, nikdy předtím jsem neviděl malý děcka chodit na show, ale myslím, že je to tím, že se snažím jít dobrým příkladem, takže rodiče jsou víc ochotní je sebou vzít. Na pódiu říkám lidem, aby nebrali drogy, nepiju a snažím se jim dělat reklamu na lepší životní styl a všiml jsem si, že se začínají připojovat mladší a mladší, takže z toho mám dobrý pocit.

S jakou jednou skupinou, se kterou jsi ještě neměl šanci tourovat, bys rád vyrazil na cesty?

JV: A Day to Remember.
RR: My Chemical Romance; my. (směje se)

Ronnie, kdy sis uvědomil, že chceš být v čele rockové skupiny?

RR: Vždycky jsem chtěl. Hrál jsem hodně na klavír a zpíval, nemusel jsem doopravdy cvičit, když jsem byl mladší, zpívat v tónině, ale opravdu jsem začal cvičit v patnácti, zlomil jsem si kotník při skateboardování a pak jsem byl prostě jako "Eh, chci být Rocková hvězda", a pak můj otec byl jako "Takže teď nechceš být profesionálním skateboardistou, chceš být rocková hvězda, dobře."
JV: Taky jsem chtěl být profesionálním skateboardistou.

Co ovlivňuje styl Falling In Reverse jak vzhledově, tak hudebně?

JV: Všechno, hip hop, rock, metal, pop.
RR: Když jsem byl v Escape The Fate, nazvali jsme to album ´Dying Is Your Latest Fashion´, byla to náhoda, jak se songy sešly, byl to popový song a pak to byl pravdu drsný song a náš producent byl jako "nedělejte to, to nemůžete udělat" lidi budou kritizovat, lidi budou psát "oni neví, jaký je jejich hudební styl" a já byl přesně jako tento styl. Je to můj styl, je to kolekce různých žánrů hudby. Všiml jsem si, že některý skupiny to začaly dělat, budou mít popový song a pak další song bude opravdu drsný. Je to rozmanitá spolupráce hudebních chutí a stylů.

Nedávno jste oznámili změnu sestavy, nového baskytaristu. Můžete nám říct trochu víc o tom, co se stalo?

RR: Žiju v Hollywoodu, mám tam byt, měsíčně stojí hodně peněz tam žít a on (bývalý baskytarista Mika Horiuchi) neměl klíč, aby se dostal dovnitř, zatímco jsem byl venku na večeři, a on mi zavolal a byl jako "dobře, já si s tím poradím" a přijdu dom a on měl šroubovák, rozbil moje dveře, aby se dostal dovnitř, vypadalo to, jakoby se tam chtěl dostat zloděj.
Stanul jsem mu tváří v tvář a on nic neřekl, žádná omluva, jen sklonil hlavu. Pak další noc jsem mu několikrát řekl, aby nevodil dom ty určitý holky, jako ty fanynky, protože jsem nechtěl, aby věděly, kde bydlím. Nechci, aby lidi věděli, kde bydlím nebo kde spím. Takže on počkal, dokud nepůjdu spat a skutečně další noc je vkradl do mého domu. Jsou i další věci, jako třeba jeho nahý fotky na internetu, snažil jsem se tu skupinu zachovat svatou, nechci nahé fotky na internetu, vypadá to lacině. Byla to prostě kolekce věcí, který se navršily, takže jsem byl prostě jako 'způsobuješ víc škody, než užitku, měl bys jít'. Vzal to v pohodě, bylo to překvapující, žádný bojování, nic - prostě odešel.

Řekni nám trochu víc o vašem novém baskytaristovi.

RR: Připadám si jak idiot, protože náš bývalý basák v porovnání k tomuto básákovi, jsou jako den a noc. Bývalý baskytarista se staral víc o "vzhled", než o hraní, a tenhle nový (Ron Ficarro) přišel a uchytil se rytmu, má harmonii pro dny. Je tak profesionální, zníme díky němu 10x líp, než jsme kdy zněli.

Stále podporujete první album; začali jste už pracovat na dalším?

RR: Já mám tak moc písniček, on má tak moc písniček a riftů, má celých 10 demo songů.
JV: Myslím, že tohle je teprve začátek.
RR: Mám asi 12 songů v hlavě, který jsou připravený vyjít.

Kdy si myslíte, že byste mohli zamířit do studia?

RR: Na konci tohoto roku, na začátku 2013 vyjde, doufejme.

Vy jste, pánové, celí potetovaní. Jaké je jedno tetování, kterého litujete?

RR: Všech.
JV: Neřekl bych, že lituju jednoho určitého, věc, která mě chytla je, že jsem chtěl učit děcka hudbu, miloval bych práci s dětmi, ale vím, že bych nemohl kvůli tetováním na mým krku a rukách. Není to litování, ale je to jediná věc, nad kterou opravdu musím přemýšlet.

Máte nějaké oblíbené?

JV: Tento dům je mé oblíbené, je to z Goosebumps. Býval jsem posedlý výtvarným uměním, chtěl jsem být malíř, tato malba byla úžasná. Ten dům byl úžasný. Mám svoje '24' tetování. Kecám, je to z 'The Lost Boys', ale napořád mám na mé paži Kiefera Sutherlanda.
RR: Mám tetování Pepka námořníka, pane bože, tahle ruka, mám 6-ti chapadlové chobotnice, ne osmi. Asi rok po tom, co jsem si to dal udělat, jsem byl jako "počkej chvilku, jedna, dva, tři, čtyři, pět, šest... je tu jen šest chapadel", je to vzpomínka. Mám "To Fast for Love" to "To" je špatně napsaný. Mám jedno tetování, je to optimistickým způsobem pohledu na mé odnětí svobody, říká "Na dovolené '08 až 2010'."


Překlad : FIR CZ
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama