Rock Sound - IV. část

10. listopadu 2012 v 19:31 |  Rozhovory


ALE JE TU TA VĚC.

Zatímco šťastně chrlí zveličené komplimenty na Ryanovu, Ronovu, Jackyho a Derekovu adresu, a nepochybně mají každý kousek jeho důvěry, není žádných pochyb, že Ronnieho vlastní označení je mnohem silnější a lákavější.
(Více v CČ)

"Dřív bych byl jako ´Má to být skupina´, (ale) teď jsem to prostě akceptoval a nesnažím se to tajit, protože to nefunguje. Je to docela zřejmé. Já vím, co se děje a nebudu se snažit a předstírat, že nevím. Lidé chodí, aby mě viděli, potkali mě. Přichází, aby viděli Ronnieho."

Ronnie je zatížen tím, kdo je, nebo raději, co je. Rocková hvězda Ronnie, ten Ronnie, co polarizuje názory po celém světě. Ale pokud tomu tak je, neodhaluje tyhle pocity dlouho.
"Mám ten bojovný raperský způsob myšlení, myslím," říká Ronnie, naklánějíc světlo zpět na sebe.
"Mám rád soutěžení a chci být lepší, než ostatní. Vždy jsem měl tuhle schopnost se snažit udržet před vším náskok, mám na to prostě talent. Lidé si myslí: ´Oh, on si může dělat cokoliv chce a stejně bude prodávat alba´. Hádám, že mám prostě schopnost psát dobrý písničky"

A je to kombinace této sebedůvěry ve své umění, nespoutaných ambicí a dramatů, které ho pronásledují všude kam jde, která potvrzuje, jak Ronnieho, tak Falling In Reverse, jako náležité subjekty v rockové scéně. Nezáleží na tom, co si myslíte o jeho minulosti, příběh Falling In Reverse právě začíná, a my jsme ochotni se vsadit, že v době, kdy se tenhle článek bude tisknout, bude další zvrat nebo dva, na přidání do pohádky. Mezitím se dostaň na palubu. Protože se to děje. Tohle je Věc. Miluj je nebo k němu měj odpor,Falling In Reverse nechodí kamkoliv.
A i kdyby se zítra rozpadli, můžete si být zatraceně jistí, že to nebude naposledy, co slyšíte o Ronniem Radke.

Rock Sound, Kristina Klarissa Sixxscany

Překlad : FIR CZ
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama