Rock Sound - II. část

10. listopadu 2012 v 19:17 |  RozhovoryBREAKING FREE

Ronnie Radke je jasně definovaná rocková hvězda. Ale teď je jeho temná minulost za ním, a s FALLING IN REVERSE je připraven dobýt svět.
(Více v CČ)

Vidíte toho chlapa přesně uprostřed? To je Ronnie Radke. Ale to už jste pravděpodobně věděli a už jste si na něj nejspíš udělali názor. Je možné, že jsi jedním ze stovek nebo tisíců lidí na světě, kteří sledují 28 letého, už od jeho dnů v Escape The Fate, věnovali jste zvláštní pozornost v době, kdy byl obviněn z činu ublížení na těle, a po porušení podmínky o jeho podmíněném propuštění, skončil tak, že strávil téměř 2 roky ve vězení, a teď doufáte, že on a každý kolem něj, je schopen jít dál a dívat se do budoucnosti raději než zpět do jeho kontroverzní a znepokojivé minulosti. Nebo je možné, že sedíš na druhé straně plotu a chceš vědět, proč člověk, který byl právem poslán za mříže - po tom, co hrál část ve rvačce, kde zemřel 18-ti letý muž - může znovu dělat hudbu a dostat takovou reportáž v Rock Soundu. Ať tak či onak, každý má co říct o Ronniem Radke.

OD TÉ DOBY, KDY ESCAPE THE FATE album ´Dying Is Your Latest Fashion´ spatřilo světlo světa zpátky v roce ´06, Ronnieho jméno se stalo shodné s dramatem, rivalitou skupiny, drogama a spory. Tehdy byl zvoraně hluboko v narkotikách (Oxycontin především, ale jak sám říká: "Byl jsem závislák - vzal bych (si) cokoliv, co se mi mohlo dostat do rukou") a za posledních 6 let nebo tak, každý ponurý aspekt na jeho cestě, od úspěchu k uvěznění až k dalšímu úspěchu, byl veřejný. Jeho fanoušci jsou stejně tak bojovní, jako jakákoliv online armáda, ale tak jsou i jeho nepřátelé. "Sakra, když jsme někdy v březnu dali FIR videoklip k Raised By Wolves na naši facebook stránku, ani z poloviny to nezpůsobilo rozruch. Pozitivní komentáře byly neochvějně přesvědčivé, zatímco negativní byly v rozmezí od "Tohle je trochu sračka" po "Zasraný scene-dětský pí*e".
Překvapivě, Ronnie není rozrušený. Vyložte před něj tyto komentáře a on je bude šťastně ospravedlňovat.
Ale nejen toto, taky má za sebou celou kapelu - Ronnie není ostýchavý, když přijde na kytaristy Jackyho Vincenta a Dereka Jonese,baskytaristu Rona Ficarra a bubeníka Ryana Seamana. Paličkového muže, například, nazývá jedním ze svých nejbližších pár opravdových přátel, kterého zná od Escape The Fate dnů; bylo to "nepřemýšlení" zapojit ho do Falling. Ve Spojeném Královstvínarozený kytarista Jacky je, v Ronnieho očích, "rozená hvězda - má David Lee Roth, Van Halen schopnost vytvářet, zatímco nový člen v ohradě Ron je "najatý profesionál". Když přijde na jejich předváděcí schopnosti a jejich schopnosti fungovat jako jednota, respekt a obdiv, jakým Ronnie zahrnuje své kolegy je obrovský. A s těmito týpky za zády, dosahuje jeho level sebevědomí závratných výšin.

"Tyhle děcka prostě chtějí mou pozornost" vysvětluje, odkazujíc tím na "klávesnicové válečníky" po celém světě. "Vím, že na mě lidi budou naštvaní, ale garantuju, že tihle "haters" jsou ti samí lidi, kteří budou poslouchat mou hudbu a kecat o tom s jejich přáteli, pak o mně kecat sra*ky Craigovi (Mabbitt, Escape The Fate zpěvák), aby viděli, u koho získají víc pozornosti."

Rock Sound, Kristina Klarissa Sixxscany

Překlad : FIR CZ
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama