Rock Sound - I. část

10. listopadu 2012 v 19:04 |  Rozhovory


Life in reverse: Ronnie's timeline


Ronald Joseph Radke se narodil 15. prosince 1983. Vyrostl v Las Vegas, Nevadě, vychován svým otcem.
Když se ohlídne zpátky, Ronnie se popisuje jako "špatný děcko", které vykopli ze školy a zapadl do, jak by vaši rodiče slušně nazvali, špatného davu.
(Více v CČ)

ZAČÁTEK ROKU 2005 Ronnie a jeho přátelé ze školy Max Green, Robert Ortiz, Bryan Monte Money a Omar Espinosa z Escape The Fate.

ZÁŘÍ 2005 Escape The Fate vyhrávají soutěž místního rádia, aby dělali předkapelu pro My Chemical Romance, což nakonec vede ke smlouvě s Epitaphem.

KVĚTEN 2005 Ronnie, spolu s kytaristou Escape The Fate - Maxem Greenem je účastníkem bitky v Nevadské poušti, při které byl střelen a zabit 18-ti letý Michael Cook. Ronnie je za svou účast odsouzen k pěti letům podmíněně.

ZÁŘÍ 2006 Escape The Fate vydávají ´Dying Is Your Latest Fashion´ - jejich jediné album, které s nimi Ronnie nazpíval.

ČERVEN 2008 Ronnie se neohlásí svému probačnímu úředníkovi a je zadržen US Marshally. Je poslán na dva roky do vězení.


Kvůli komplikovaným soudním záležitostem, Escape The Fate oficiálně vyloučí Ronnieho ze skupiny, později ho nahradí ex-Blessthefall/The Word Alive zpěvákem Craigem Mabbitem.


Během toho za mřížemi, Ronnie dostává 540 dní na samotce kvůli ´Bang Bang´ tetování na prstech a za účast ve vězeňské bitce.

Během svého času na samotce, Radke napíše celé Falling In Reverse album, používajíc trochu víc, než jen své ruce a kolena.

ŘÍJEN 2008 Escape The Fate vydávají ´This War Is Ours´, jejich první album s Mabbittem jako zpěvákem. Umístí se jako číslo 25 vBillboard 200, a prodá se 13 000 kopií během prvního týdne.

ČERVENEC 2009 Na Warped Tour v Dallasu, Craig Mabbitt ostře odpovídá provokatérům v davu, uvádí: "Jestli vám chybí starý zpěvák, je zavřenej ve vězení v Nevadě, tak mu běžte vykouřit jeho zku*venýho ču*áka. A mimochodem, všichni se těšíme, až uslyšíme nový sra*ky od Ronnie Radke; právě ho ve vězení nachytali s heroinem, takže tam zůstane hodně dlouho."

PROSINEC 2010 Ronnie je propuštěn z vězení. Čistý a bez drog, stěhuje se rovnou do domu v Hollywoodu a začíná s Falling In Reversepracovat na debutovém albu ´The Drug In Me Is You´.

ČERVENEC 2011 ´The Drug In Me Is You´ je vydáno, prodá se 18 000 kopií za první týden a dosáhne čísla 19 v Billboard 200.

LEDEN 2012 Ronnie vykopl baskytaristu Miku Horiuchiho z Falling In Reverse.
BŘEZEN 2012 Falling In Reverse jsou poprvé na úvodní stránce časopisu: v Alternative Press ve Spojených Státech.

5.BŘEZEN 2012 Původní Escape The Fate kytarista Max Green připouští, že už není součástí skupiny.

DUBEN 2012 Falling In Reverse jsou na úvodní stránce Rock Soundu.

Rock Sound, Kristina Klarissa Sixxscany

Překlad : FIR CZ
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama