Rock Sound - Co se stalo onu noc ve Vegas?

10. listopadu 2012 v 19:26 |  Rozhovory


Co se stalo onu noc ve Vegas?Rychlé hledání Googlem vám sice odpověď poskytne, ale nemusí být správná.
(Více v CČ)Oficiální zpráva Policie Las Vegas zněla v té době následovně: Radke vyzval Marcela Cologuitta ke rvačce na poušti v Las Vegas v květnu 2006, kvůli připomínkám, které měl na Cologuittovu přítelkyni. Colguitt přivedl ke rvačce i svého bratra Michaela a příteleMichaela Cooka , zatímco s Radkem přišli Chase Rader a jeho dva bratranci, Jack a Joseph.

Nedlouho poté rvačka začala, Michael Colquitt vytáhl zbraň na Josepha Radera, což mezi nimi zapříčinilo boj. Během toho, Chase Radervytáhl svou vlastní zbraň a vystřelil jak na Michaela Colquitta tak na Michaela Cooka.

V důsledku toho byl Michael Colquitt umístěn na jednotku intenzivní péče a Cook byl prohlášen za mrtvého již na cestě do nemocnice.

Ačkoliv Radke nikdy nestiskl spoušť, byl obviněn právě kvůli výzvě k boji a kvůli držení Brass Knuckless(zbraň) na místě činu.

Opravdový střelec nebyl nikdy odsouzen, kvůli jeho tvrzení, že střílel na sebeobranu.

Radke byl odsouzen k 5 letům za podstané ublížení na zdraví a účast v incidentu. Kvůli porušení podmínek v původním vězení byl v srpnu 2008 přesunut do vězení High Desert State Prison v Nevadě a propuštěn byl v prosinci 2010.

Rock Sound, Kristina Klarissa Sixxscany

Překlad : MissDeadBeat

Úprava textu : FIR CZ
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama