Revolver - Ronnieho tetování

10. listopadu 2012 v 20:04 |  Rozhovory


RONNIE RADKE

Frontman Falling In Reverse ukázal svá oblíbená tetování.

Býval alkoholikem a drogově závislým. Ale po 18-ti měsících ve vězení frontman Falling In Reverse a bývalý zpěvák Escape the Fate,Ronnie Radke, odkopl všechny své neřesti - s vyjímkou jednoho. Pořád je zavislý na tetováních.
(Více v CČ)

Radke měl své první, mikrofon na jeho levé ruce, po svých 18-tých narozeninách. "Chtěl jsem být slavným zpěvákem od té doby, co jsem byl malý", říká."Chlap, který mi ho dělal, byl tak nemotorný, že jehla šla hluboko do mé tkáně a z ruky mi kapala krev. Bylo to dost drsné."
Ať už to bylo bolestivé, Radke nemohl být pryč od tatérů. Ve vězení si dokonce nechal na své klouby vytetovat slova "Bang Bang", kousek, který ho stál čas strávený na samotce. "Nedal jsem si žádný další tetování ve vězení, ale jakmile jsem vyšel, začal jsem znovu," říká. "Je to závislost, myslím. Mám jich teď spoustu. Některá jsou bezvýznamná, některá znamenají hodně." Tetování, která následují, jsou trochu od obojího.

1. Sova držící utnutou ženskou hlavu

"Má matka mě bila, když jsem byl dítě, pak mě opustila. Měl jsem surové nevlastní matky. Viděl jsem ženy přijít a projít mým životem, a když jsem dospíval, neměl jsem žádný respekt k ženám, kvůli tomu, co jsem zažil. Potom jsem měl přítelkyně, které mě učily respektovat ženy. Ale tohle jsem si nechal udělat 6 měsíců po tom, co jsem se dostal z vězení, a myslím, že to vypadá úžasně. Odseknutá hlava představuje tragédii, a sovy jsou v lidových příbězích pokládány za moudré. Pak jsem se naučil, že v reálném životě jsou sovy vlastně tupá stvoření."

2. Obličej

"Můj bývalý tour manažer se jmenoval Brian. Na turné jsem si dal jeho obličej vytetovat na nohu, aniž by to věděl, a pak jsem mu to na jevišti ukázal jako žert. Vyšiloval. Později si hrál na párty s puškou a omylem ji upustil, vystřelila a zabilo ho to. Je to divné, že mám jeho obličej na své noze. Byl jsem ve vězení, když zemřel."

3. Ahoy Butternuts

/butter - máslo, nuts - oříšky/
"Nechal jsem si ho udělat v [TLC reality show] L.A. Ink. Dělal jsem si srandu z Coreyho [Miller, tatér]. Můžete to vidět na YouTube. Pověděl jsem mu šílenou vymyšlenou historku o tom, že když mi bylo 5, měl jsem koně Butternutse, který zemřel po požití kousku pizzy z odpaďáku. Je to vtipná vzpomínka."

4. No Home but the Road

/žádný domov, ale cesta/
"Jezdíval jsem na turné a naprosto šílel a byla to má oblibená činnost. Stále jí je, až na to, že teď jen posiluju. Nejšílenější věc, kterou dělám, je pití proteinového koktejlu."

5. Slza

"Pro trestance slza reprezentuje dobu ve vězení. Někteří lidé mají 3 nebo 4 na svém obličeji. Já se nikdy nevrátím zpět, takže budu mít jen tuhle jednu. Připomíná mi, abych nedělal nic hloupého a taky varuje lidi, aby si se mnou nezahrávaly."Překlad: FIR CZ
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama