AP - V. část (2)

10. listopadu 2012 v 18:19 |  Rozhovory


NUŽE, MYSLELI JSME, ŽE BYL konec příběhu. Potom, co byl tento článek předložený, basista Mika Horiuchi byl vyhozen. Okolnosti byly trochu nejasné: Fan stránka Falling In Reverse publikovala přímou zprávu z Twitteru Radkeho, která uváděla: "Vyhodil jsem ho, protože nevěděl jak naladit svou basu a je to kretén." (Více v CČ)


Při rozšířenějším vyprávění k této věci, když se s ním AP střetlo prostřednictvím mobilu, frontman pověděl, že okem problémů s laděním tónování, jeho bývalý spolubydlící neposlouchal pravidla obou - jeho domu i jeho kapely, a musel se zbalit.

"Vymyslel jsem pravidla ve skupině: Nikdo nikomu nepošle nahé fotky," povídá Radke. "Rád bych nechal svou kapelu posvátnou. Nechci, aby jsme byli jednou z těch kapel s nahými fotkami na Internetu." Říkal, že byl velmi rozzlobený, když se Horiuchiho nahé fotky objevili online, ale přenesl se přes to a nechal to tak, jak měl s menšími argumenty v minulosti. Ale potom přišel úplně doslovný bod zlomu. Když si basista jednu noc zabouchl dveře od domu, vzal věci do vlastních ruk, místo čekání, až se Radke vrátí domů a pustí ho dovnitř.
"Měl šroubovák a vloupal se, vylomil zámek. Vypadalo to, jakoby se tam vloupal zloděj. Konfrontoval jsem ho. Já na něho: ´Proč jsi rozbil moje dveře?´ Jen se na mě podíval a řekl: ´Nevím´ A jen sklonil hlavu. Neřekl mi promiň. Totálně mě to vyvedlo z míry."


Následující noc přinesla poslední přestupek.


"Opakovaně jsem mu říkal ´Nevoď fanoušky do mého domu.´ Určitá děvčata, se se mnou velmi chtěla potkat. Necítil jsem se pohodlně s tímto druhem lidí, kteří ví, kde bydlím. Před všema jsem mu řekl: ´Prosím, nevoď takovéto lidi do mojeho domu.´ Další noc po tom, co vylomil zámek na mých dveřích, vkradl fanoušky do mého domu. Dívky. Když jsem spal. Chytil jsem ho, konfrontoval ho odhledně této věci a on se neomluvil a nebo něco."

Proto Radke vyhodil Horiuchiho z kapely a z jeho domu. "Prostě je pryč. Vlastním všechno. Takže si vážně nemohl vzít nic, vrátil oblečení, které nosil, protože bylo všechno moje. Nikdy neměl žádný peníze."
Ron Ficarro, původně ze Seamanovy staré kapely I Am Ghost, stejně tak jako z pár vystupeních v domácí kapele v televizní showDancing With The Stars, hrá na basu na jejich aktuálním turné.
Z větší části, Horiuchi vypadá spokojený s tím, co se stalo: 7. ledna přidal na Twitter příspěvek, kde jednoduše řekl, "Pro lidi, kteří nenávidí Ronnieho nebo kapelu: Věci se stávají. Stále je mám všechny rád. Doufám, že rok 2012 pro ně bude obrovský." Ale největší věc je ta, že basista se zařadil do půl tuctu dalších lidí na listině "ex-členů" na Falling In Reverse stránce na Wikipedii - všichni ostatní ještě před první hlavní-marketingovou proslavující tour skupiny.

Stejně tak jako by byl Radke rád, aby Falling In Reverse byli považovaní víc jako skupina, než sólo projekt, může pro něho být vhodnější zvažovat možnost, že je větší pravděpodobnost mít Trent Reznor/Nine Inch Nails, jako "skupinovou dynamiku" pro jeho skupinu, než zkoušet zkultivovat gang jako Crüe. "A nebo možná něco jako Ozzy/Zakk Wylde záležitost," nabízí, pravděpodobně přirovnává hudební propojení k němu a Vincentovi. Možná zapomněl, že Ozzy Osbourne ve skutečnosti v roce 2009 vyhodil svého dlouhodobého kytaristu.

"Ale víš," odporuje po dalším rozmýšlení, "všechny ostatní ve skupině poznám nějakou tu chvíli. Splňují kritéria a jsou mými přáteli, víš? Mohl bych vsadit svůj život, že nikdo z nich by se nikdy nevloupal do mého domu. Věřím, že to zůstane takto. Respektujeme se navzájem. Jen chci žít svůj život a chci moci důvěřovat lidem okolo mě. To je všechno.."


AP, Veronikascany

Překlad: Veronika

Úprava textu : FIR CZ
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama