AP - V. část (1)

10. listopadu 2012 v 18:17 |  Rozhovory


TWITTEROVÉ PALČÁKY CUDNOSTI (TWITTER CHASTITY MITTENS) A HEJ, CO SE STALO S MYSPACEM?


Ronnie Radke se stále směje, jak rychle se sociálně mediální prostředí změnilo, dokud byl zavřený ve vězení:
"Ve vězení jsem sledoval The Tonight Show With Jay Leno a on vtipkoval, že Myspace je mrtvý. A já na to: 'Jak to myslíš, že Myspace je mrtvý?' Neměl jsem tušení. Vyšel jsem ven z vězení a je to všechno o Facebooku a Twitteru."

(Více v CČ)

Radke založil Twitter @REDRUMRONNIE víceméně před rokem; nejdříve, když měl víc, než 80, 000 followerů, byl ověřený Micro-Blogging sítí pod jeho reálným jménem @RonnieRadke. Followloval členy jeho kapely, hrstku hardcorových Ronnie Radke fanoušských skupin (hardcore Ronnie Radke Fan Groups) majitele Epitah - Bretta Gurewitza a pár zaměstnanců a jednoho z jeho největších hrdinů,Eminema.

"Získávání followerů je jako závislost!" přiznal. "Někdy dokážu byť agresivní."

Radkeho tendence přesdílení ho nedávno popadla, když se rozešel se Sally Watts - dívkou z účetního úseku hudebního vydavatelství, se kterou randil - a tweetoval jen o rozchodu.
"To je tak trapné," připouští, že se s ní dal znova dohromady. "Musím přestat tweetovat. Brett říká, že potřebuju Twitterové palčáky cudnosti (Twitter Chastity Mittens). Vážně potřebuju sledovat, co tweetuju," vytáhne svůj Iphone a zašklebí se. "A nebo bych v tom možná měl pokračovat."


AP, Veronikascany

Překlad: Veronika

Úprava textu : FIR CZ
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama