AP - III. část (2)

10. listopadu 2012 v 18:07 |  Rozhovory"Jed vypadal jako Crüe *ve smyslu, že vás hned zaujali svým vzhledem* a GNR jsou mixem rozdílných věcí," poukazuje. "Prostě chci být jiný od toho, co je populární v těchto dnech a době. Když jsem si začal stylizovat vlasy, nikdo to tak nedělal. Nesnážím se říct, že jsem to všechno byl já, upřímně, ale nikdo v tom časovém období v naší scéně nebo žánru breakdownů a popové hudby neměl tuhle Mötley Crüe atmosféru. Teď vidím skupiny, co to dělají. A opravdu z toho mám dobrý pocit."
(Více v CČ)


Radke nazývá Gurewitze rádcem a "andělem", připisuje mu nejmíň 3 záchrany jeho života - podepsání smlouvy s jeho první skupinou, sehnal mu skvělého právníka celebrit a dal mu druhou šanci s jeho novou skupinou. Z jeho úhlu pohledu si kytarista Bad Religion o sobě myslí víc než Ronnieho "Blue Fairy Godmother". (To je odkaz Kurta Vonneguta. Vyhledejte si to.) "Je tu hodně hardcorových skupin s breakdowny, ale Ronnie je druh frontmana, kterýho si pamatuju jako teenagera", říká Gurewitz. "Jejich hudba je stejně drsná, jak cokoliv, co jsem slyšel, a je chytlavá. Má smysl pro zábavu. Má smysl pro bujarost. Není to jen brutální; není to jen temné. Neříkám, že on nemá takovou stránku; žil dva roky ve vězení, proboha. Ale ten fakt, že měl potíže, měl, a je schopný návratu se smyslem pro humor "o mně - mně", je generací Eminema nebo Davida Lee Rotha. Je hvězda. Vystudoval školu tvrdých ran a jeho hudba a vystupování vás donutí cítit nadšení v životě."

Mnoho se změnilo od doby vzniku Falling In Reverse za vězeňskými zdmi, přes velechráněné telefonáty a hluboko uvnitř Ronnie Radkehoneustále závodící mysly. "Je to vlastně skupinou", zdůrazňuje s pýchou. Taky už měl připravených okolo 25 songů na další album. "Chtěl jsem nahrát 2 alba, ale Brett by mě nenechal", říká a směje se. "Řekl ´Uchovejme to na příště´. Takže další album bude z písniček, který už mám. Mám texty na dny. Bude to každého přísun * = i ostatní můžou napsat texty *, ale hlavně songy, který už mám."
Radke ví, jak raritní je dostat druhou šanci. "Tak by to mělo být, především," říká s vážností v obličeji. "Musí to tak být." Jak on, tak jeho členové kapely, trvají na tom, že Falling In Reverse je víc než sólo projekt. Navzdory faktu, že na jejich MySpace stránce je stále napsáno "Falling In Reverse (Nová skupina Ronnieho Radke)", jak tenhle příběh byl dokončen.

"Ah, chlape, stále je to tam?" říká Radke, mračí se. "Už to tak nechci; klidně skupinu nazývejte ´Ronnie Radke´, jestli máte v plánu to tak dělat. Já jsem připravený na to, být prostě ´Falling In Reverse´".

AP, Veronikascany

Překlad: FIR CZ
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama