AP - III. část (1)

10. listopadu 2012 v 17:58 |  Rozhovory


RADKE BYL PROPUŠTĚN DEN po jeho narozeninách a skončil vegetariánské období, které začal ve vězení, cheeseburgerem z Jack In The Box. O necelý měsíc později už byl ve studiu s producentem Baskettem a tvořili The Drug In Me Is You. Vincent nahrál obě kytary a baskytaru (Gurewitz přirovnává "Radkeho a Vincenta" na jevišti k "Axlovi a Slashovi" nebo "Mickovi a Keith") po tom, co zpěvák vyhodil svého starého přítele, baskytaristu Nasona Schoefflera, z prvního týmu. "Můj přítel Bryan (Ross) nahrál bubny. Byl to nouzový bubeník. Je to můj dobrej kámoš. Derek byl ve skupině celou dobu. Mluvíval jsem s ním každý týden z vězení." Zbytek členů přišlo oficiálně po dokončení alba. (Více v CČ)Mnoho bylo už hotovo z neuvěřitelně autobiografické přirozenosti Radkeho textů, a s dobrým důvodem: Máte to všechno předloženo přímo na talíři. "Texty z mé první nahrávky (s Escape The Fate) mě udrželi na dost dlouhou dobu. Je tam pár opravdu hlubokých *citově * částí. Poslouchám některý songy a skoro pokaždé brečím. Je to osobní, písničky jsou o mé matce, jak mě opustila, když jsem byl mimino, o mém bratrovi, který užíval hodně drog. Skutečné události. Naučil jsem se to od Eminema, věřte tomu nebo ne. On píše absolutně o všem, každou část svého života vyloží jak srdce na dlani, a abych byl k sobě upřímný, to mě inspirovalo."

"Prostě jsem cítil, že potřebuju být upřímný. V srdci jsem hippie typ," říká. Tvrdí, že má zájem o astrologii. "Jsem střelec. Krvácíme čestnost, mluvíme s rukama a nosíme svá srdce na dlani. Když něco nahraju, budu to poslouchat po zbytek svého života. Takže možná taky zapíšu všechno, v co jsem kdy věřil, abych byl k sobě upřímný."

Vyzbrojen hudebními střevy *přísloví - mít hudební střevo = mít talent, schopnosti dělat hudbu.. *, hustými breakdowny, atraktivními pop refrény a Radkeho sebe-skromným vtipem a chvástáním, Falling In Reverse jsou si dobře vědomi, že kombinují elementy, které už existovaly. Ale doufají, že zkombinují tyhle vlivy do něčeho, co vnese mnoho do současně strádajícího rock'n' rollu. "Nejsem průkopník. Možná jsem objevil Ameriku, když jsem se vrátil zpět, kdy mi byly 4 roky, a co jsem vidíval a slyšíval, snažíc se vytvořit něco nového a zmodernizovaného," říká Radke. "Nechci být v třičtvrťákových modrých riflích a skateboarďáckých botách, vypadajíc jako bych právě vyšel ze sprchy, s Cannibal Corpse trikem. Mám rád vystrojování se. Cítím se pak sebejistě. Viděl jsem pár skupin, ktetý to dělají opravdu dobře. Upřímně, mám rád Black Veil Brides, když je vidíš poprvé, podíváš se a uděláš ´Whoa!´"


AP, Veronikascany

Překlad: FIR CZ
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama