Ryan odpovídá na otázky fanoušků

26. října 2012 v 21:06 |  RozhovoryJak jsi začal s hraním na bubny? Co tě inspirovalo?
Můj otec mi ukázal film ´A Hard Day's Night´, když mi bylo 5 let. Byl to tenhle černo-bílý film s Beatles. Pamatuju si, jak jsem viděl Ringa (Starr) na obrovské stoupačce *(takové to vyvýšené místo pro bubeníky), jak hrál pro mnoho křičících dívek a od toho dne jsem si pamatoval, že se chci stát bubeníkem, vždycky jsem neustále bubnoval na věci. To je to, co to odstartovalo.

Co tě nejvíc baví na tom, být ve skupině?
Hrál jsem ve skupinách po víc než půlku svého života. Mohu říct, že nejraději na tom mám, jak hraju před davem a hraju na zadku a ukazuju lidem, jak tvrdá práce ožívá. Taky miluju být na cestě se svými přáteli a zkoušet věci, které bych normálně doma nedělal a pokecání s přáteli v jiných městech. Tohle je to, za co jsem vděčný, že jsem ve skupině.

(Více rozhovoru v CČ)


Co tě inspirovalo jíst pizzu (jako šéf) v klipu "I'm Not a Vampire"?
Ve skutečnosti jsem jedl pizzu před začátkem natáčení, prostě jsem ji chtěl opravdu rychle dojíst, a pak, ještě než jsem se toho stihl zbavit, Ronnie řekl: "Ne, kámo, musíš jíst pizzu ve videu. Bude to sakra srandovní; prostě zírej do kamery a pokus se nerozesmát." Tak jsem to udělal!

Bubeník musí mít velkou výdrž a sílu být profesionálním bubeníkem, protože třeba 90-ti minutový set může zvednou srdeční tep na 190 úderů za minutu. Takže, když jsi začínal s hraním na bubny, trénoval jsi, abys získal vytrvalost a sílu? Nebo jsi to všechno získal čistě bubnováním? Mimochodem, kolik ti bylo, když jsi začal?
Abych byl upřímný, když jsem byl v sedmé třídě, začal jsem a snažil se hrát opravdu rychlé punk-rockové nahrávky, abych získal rychlost. Byl jsem zvyklý hrát každý den po příchodu ze školy nahrávku ´MXPX - Life In General´. Všechno od tohoto po Pennywise, NOFX, Suicide Machines, Strung Out, atd. - Myslel jsem, že to byly ty nejrychlejší věci, a jen s jedním pedálem! Vyrostl jsem na punkové hudbě, v podstatě - kdyby to Epitaph/FatWreck/Lookout!/Hopeless vydali, musel bych to mít a zkoušel bych hrát po celou dobu nahrávky. Byly tu cvičení, které jsem dělal, abych zvedl svou rychlost, stejně tak jako běhání, zdravá výživa a nošení 2.5 - 5-ti librových kotníkových závaží *(pomáhá : posilovat svaly na nohou, držet v rovině záda a vůbec celou stabilitu), když jsem se učil na kontrabas. S opravdovým bubnováním jsem začal v osmi.

Jaké to je, být bubeníkem skupiny, kolem které je hodně humbuku, protože je nová na scéně?
No, každou noc mám pocit, že musíme žít pro "humbuk". Někdy je to velký nátlak, protože se pokouším být perfekcionista a chci znít jako na CD, během vystoupení, které není nudné. Já osobně, se musím zajít na kapelu nejdřív podívat a teprve pak posoudím, jestli se mi líbí, protože každý, i jejich matky, mají v dnešní době možnost znít ve studiu dobře.

Popiš jedním slovem každého člena FIR, včetně sebe.
Ronnie: Talentovaný
Jacky: Shredder (=> http://youtu.be/4G8muUHfFQA /český výraz pro tohle slovo je "drtič")
Derek: Spolehlivý
Ryan: Komický
Ron: Uzemněný

Proč nemáš žádná tetování? Nebo máš nějaká skrytá?
Nemám žádná tetování, protože všichni ostatní je mají. Vlastně, opravdu si chci dát (vytetovat) obal Beatles, jednoho dne. Ale počkám.

Superman nebo Batman?
Batman.

Jakou máš oblíbenou barvu?
Červenou.

Jaké jsou tvé oblíbené skupiny?
To se pořád mění, protože mám rád mnoho věcí, ale tady jsou současné: The Bronx, Glassjaw, Saves The Day, MxPx, letive., Refused, Green Day, The Beatles.překlad: FIR CZ
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama